E-Ticaret Sistemleri


Hazır E-Ticaret Sistemleri

E ticaret sistemlerimiz gelişen teknolojik gelişmelere uygun olarak siz değerli müşterilerimizin isteklerine uygun olarak düzenlenmiş, diğer hazır e ticaret sitesi fiyatlarının çok daha altında tutularak her bütçeden müşterimizin istifade etmesi amaçlanmıştır. En iyi e ticaret sitesi yapan firmalar arasında gösterilen Digimas çözüm ortağı  olan Kobibazaar E ticaret Sistemleri  ile sizi kendi işinizi kurmaya ve bir e-ticaret sitesi sahibi olmaya davet ediyoruz.

E ticaret Sitesi Kurmak İstiyorum

Sizde e-ticaret sitesi kurmak istiyorsanız çok doğru bir adrestesiniz. İnternet satış sitesi kurmak yada diğer adıyla alışveriş sitesi kurmak yada kurdurmak, sanıldığının aksine çok meşakkatli ve profesyonel uğraş gerektiren bir iştir ve tamamı ile profesyonellere bırakılmalıdır. Site kodlamasının güvenliğinden, tasarıma, online alışveriş sisteminden, sanal mağazalar ile olan entegrasyona kadar birçok ciddi konuyu içinde barındıran e ticaret sitesi kurmak yanlış ellere teslim edildiğinde içinden çıkılmaz bir hal alabilir. Bu sebeple sizde e-ticaret sistesi kurmak istiyorum diyorsanız bize ulaşın. 

 E TİCARET KUR

E Ticaret Paketleri

Hazır e-ticaret paketleri, çeşitli şirketlerin sunduğu e-ticaret sitesi hizmetlerinin fiyatlara göre çeşitlenen ürünleridir. Yani e-ticaret sitesi kurma hizmeti verenler, bu sitelerin özelliklerine göre, paketlerinin fiyatlarını değiştirebilir. Örneğin bir e-ticaret sitesinin aylık veya yıllık maksimum kaç ziyaretçi kapasitesi olacağı bu paketlerin fiyatlarını etkileyebilir. Bir e-ticaret sitesine ilk defa sahip olacak biri e-ticaret paketleri nedir diye düşünüp hangi paketin kendisi için en iyisi olacağını bulamayabilir. Bu süreçte çevresinde daha önceden e-ticaretle uğraşmış biri varsa ondan destek alması veya internette bu konuda araştırma yapması iyi olacaktır.

E-Ticaret Paketleri Neye Göre Değişiyor?

E-ticaret paketlerinin fiyatları, sundukları özelliklere göre değiştiğinden en iyi e ticaret paketi seçmek için insanların önünde birçok etken vardır. Bu etkenlerin başında tabii ki bütçe gelir. Kaliteli e-ticaret sitesi paketleri için  en az 3.000₺ – 6.000₺ aralığında bir bütçeye sahip olmak gerekir.
E-ticaret sitesi paketlerinin çeşitliliğini sağlayan faktörler, içerdiği sanal pos modülleri, bu süreçte sunulan destekler, yabancı dil veya yabancı para birimi seçenekleri ve kargo şirketleriyle ilgili bazı seçenekler olarak sıralanabilir. Bunlar gibi onlarca eklenti e-ticaret paketleri nedir diye soran birinin araştırması gereken faktördür.
Satışı sağlanacak ürünlerin çeşitlerine göre veya sunulacak hizmetin tarzına göre bu paketlerin içerdiği özellikler karşılaştırılmalıdır. Daha sonra da bütçeye göre hangi paket uyuyorsa o seçilmelidir. Son dikkat edilmesi gereken nokta da bu e-ticaret paketlerinin birçok farklı siteden araştırılması gerektiğidir. Bu sebeple yeni başlayacak olan müşterilerimize Gold e ticaret paketi tavsiye ediyoruz.

E TİCARET PAKETİ SATIN AL

E Ticaret Sitesi Fiyatları

E ticaret sitesi fiyat olarak içerdiği modüllere göre değişkenlik gösterir. Kobibazaar olarak sizlere sunduğumuz paket fiyatları Starter Paketi olarak 990  TL, Master Paket 1.990 TL, Gold Paket 4.790 TL ve Platinum Paket olarak 7.990 TL olarak belirlenmiştir. E ticaret web sitesi fiyatları sizin ekonomik durumunuza göre belirlenmiş olup, dilediğinizde bir üst pakete geçiş sağlayabilirsiniz. Böylece adım adım işlerinizi büyütüp maliyetleri kontrol altında tutabilirsiniz. Paket fiyatlarının dışında başka bir e ticaret sitesi kurma maliyeti bulunmamaktadır. Ödeyeceğiniz paket ücretinin içerisinde domain, hosting, ssl gibi, sanal pos entegrasyonu gibi hizmetleri barındırmaktadır. Bu şekilde paketlerimizi en uygun e ticaret sitesi maliyeti oluşturacak şekilde müşterilerimiz hizmetine sunduk. Tabii ki daha ucuz e ticaret sitesi fiyatları ile karşılaşmış olabilirsiniz. Fakat bilmelisiniz ki, aşırı düşük fiyatlar hizmet kalitesini düşürmektedir. Bu da başlangıçta kısmaya çalıştığınız maliyetlerin daha fazlasını ilerleyen süreçlerde teslim edilmeyen siteler, çalışmayan modüllerle vs. karşılaştığınızda ödemek zorunda kalabilirsiniz.

× Whatsapp Destek Hattı